Miłość do zwierząt zaczyna się od jedzenia

O Naszej firmie

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

WIEMY, ŻE NASI KLIENCI SĄ KLUCZEM DO NASZEGO SUKCESU. ROZWOJU.

Firma "Karma i Pasza" specjalizuje się w technice żywienia zwierząt. Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję karm dla zwierząt domowych, psów i kotów oraz zwierząt hodowlanych w tym pasz dla bydła, krów mlecznych, trzody chlewnej, koni, drobiu i gołębi. Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem produktów takich marek jak Sano, Provimi, Soymax. Wśród hodowców marki te są cenione ponieważ gwarantują wysoką jakość produktów, dobrze odżywione i zdrowe zwierzęta.
Dzięki doświadczeniu w branży żywienia zwierząt oraz współpracy z uznanymi dostawcami oferujemy naszym Klientom wyłącznie najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie. Możliwość zamówienia produktu z dowozem do klienta oraz zakupy w sklepie stacjonarnym. „Karma i Pasza” gwarantuje dla Państwa najwyższą jakość produktów i obsługi.
Nasza firma jest w stałym kontakcie z dostawcami aby zapewnić ciągłą dostępność oferowanych produktów i skracać czas dostarczenia karm i pasz do naszych odbiorców.
Poświęcamy wiele uwagi naszym klientom, słuchamy ich sugestii, co przyczynia się do podnoszenia jakości świadczonych usług.
Zapraszamy do współpracy.
+
DZISIEJSZYCH ZAMÓWIEŃ
+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW​
+
Wypitych kubków kawy
+
ZADOWOLONYCH ZWIERZĄT

Jesteśmy partnerem firm